АЕвіт проти вугрів | Аевит
Аевит → Угри и прыщи → АЕвіт проти вугрів

АЕвіт проти вугрів

Лікування вугрів (вірніше, вугрової висипки) полягає у відновленні здоров’я шкіри, яке можна досягти поєднанням косметичних та терапевтичних методів, що практикують лікарі різної спеціалізації.

Лікування вугрів: встановлюємо причини проблеми

Формування вугра починається з закупорки гирла волосяного фолікула, що приводить до накопичення в його просвіті шкірного сала. Ущільнюючись і тверднучи, цей спочатку рідкий секрет сальних залоз перетворюється в досить щільний стовпчик-стрижень – комедон. Поодинокі комедони періодично спостерігаються у практично у всіх людей. Проте у деяких вони перетворюються на проблему з діагнозом «вугрова хвороба», а саме тоді, коли з’являються у великій кількості та спричиняють запалення на шкірі.

Власне, лікування вугрів завжди починається зі з’ясування того, з яких причин (зовнішніх або внутрішніх) вони виникають. Зовнішніми факторами, які провокують утворення комедонів, вважаються будь-яке забруднення шкіри, що виникає з різних причин.

До внутрішніх же чинників відносять всі несприятливі стану, здатні відбиватися на стані шкіри. Це можуть бути як гострі інфекції, так і хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, при яких, наприклад, порушується засвоєння вітамінів, гормональний дисбаланс та інші чисельні захворювання.

Залежно від причини та ступеня тяжкості вугрової хвороби, лікар може призначити системну і / або місцеву терапію, включно із застосуванням ретиноїдів, препаратів з групи протизапальних, антибактеріальних і навіть (при наявності ендокринних порушень) гормональних препаратів. Також часто використовуються засоби, які нормалізують процес кератинізації епідермісу (що забезпечує гладкість шкіри), а також «приборкують» надмірну активність сальних залоз. У кожному випадку лікування підбирається індивідуально дерматологом, який контролює ефективність терапії.

В залежності від першопричини розвитку акне, форми, локалізації і ступеня тяжкості захворювання лікування вугрів буде принципово відрізнятися. До того ж кожен фахівець має власний досвід у лікуванні акне. Втім, нехай вам не здасться дивним, якщо кожен з них визнає за необхідне призначити курс прийому вітамінів на кшталт комплексу АЕвіт.

Лікування вугрів: вітаміни особливого призначення

АЕвіт відноситься до комбінованих препаратів. До його складу входить всього дві речовини — жиророзчинні вітаміни А і Е, вони ж ретинол і токоферол. Так-так, ті самі, які ми знаємо як «вітамін зору» і «вітамін молодості»! Й саме вони допомагають досягти значущих результатів у лікуванні вугрів.

Звичайно, найгучнішу славу ретинол придбав завдяки важливості для зору: його недолік викликає не тільки сумнозвісну «курячу сліпоту», але й інші, досить чисельні, проблеми з зором. Не дивно, що здатність попередити ці небезпечні явища затьмарили інші достоїнства вітаміну А. Варто нагадати, що ретинол здатен покращувати трофіку (тобто процеси живлення тканин і клітин) і всіх інших органів, у тому числі і шкіру. Тому ретинол застосовується не тільки в офтальмології – він додається до схем терапії при широкому спектрі захворювань, в тому числі, дерматологічних.

Властивості ретинолу дозволяють швидко нормалізувати стан шкірних покривів у випадку різних патологій (від вугрової висипки до ран, опіків, обморожень, а також при гіперкератозі, іхтіозі, псоріазі, деяких формах екземи та інших запальних і дегенеративних патологічних процесах), в терапії інфекційних хвороб, а також при лікуванні багатьох хвороб внутрішніх органів.

Токоферол (вітамін Е) також відомий як універсальний антиоксидант й антигіпоксант. Завдяки дивовижній властивості захищати клітини від ушкодження «уламками» метаболітів тканинного обміну (т.зв. вільними радикалами) і одночасно від кисневого голодування, токоферол справедливо вважається незамінним вітаміном. Крім того, під вітамін Е стимулює синтез колагену, який забезпечує пружність шкіри, а також опосередковано регулює виділення секрету сальних залоз. Ну і, нарешті, токоферол — ефективний імуномодулятор, речовина, котра здатна пробуджувати захисні сили організму.

Таким чином, поєднання властивостей вітамінів А і Е роблять АЕвіт унікальним препаратом, що стимулює порушену трофіку тканини, відновлює її фізіологічні та захисні функції і підвищує здатність протистояти несприятливим факторам зовнішнього середовища. З цієї причини призначення АЕвіту принесе користь практично при будь-яких захворюваннях шкіри.

Лечение угрей: как принимать АЕвит

Препарат АЕвіт – м’які желатинові капсули, кожна з яких містить 100 000 МО вітаміну А і 100 мг вітаміну Е, які можна використовувати у схемах лікування низки патологічних станів, таких як захворювання серцево-судинної системи, різні трофічні порушення (включаючи зумовлені такими важкими захворюваннями судин), псоріаз тощо.

Лікарський засіб Аевіт потрібно приймати всередину після їжі щодня по 1 капсулі на добу протягом 30-40 днів. При необхідності повторний курс проводити через 3-6 місяців. Щоб уникнути прийому надлишкових доз вітамінів А і Е при лікуванні вугрів, як правило, зупиняються на мінімальному курсі (тобто 30 днів) та повторюють його раз на півроку.

Рекомендуем также ознакомиться с разделами:



Реклама лекарственного средства. Перед применением необходимо обязательно проконсультироваться с врачем и ознакомиться с инструкцией. Р. У. МОЗ Украины № UA/7362/01/0 от 11.01.2018 №48.

Производитель: АО «Киевский витаминный завод». Украина, 04073, г. Киев, ул. Копыловская, 38

ТОРГОВАЯ МАРКА «АЕВИТ» ЯВЛЯЕТСЯ ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫМ ЗНАКОМ, ПРАВА НА ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОТОРОГО ПРИНАДЛЕЖАТ АО «КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД»