Як зміцнити нігті вітамінами | Аевит
Аевит → Волосы и ногти → Як зміцнити нігті вітамінами

Як зміцнити нігті вітамінами

Здоров’я нігтів, так само як і їх зовнішній вигляд, — глобальні жіночі проблеми, котрі часом перетворюються на міні-катастрофу, особливо коли на їх тлі також починаються проблеми зі шкірою або волоссям. Справді, такі дефекти часто поєднуються, адже нігті, як і волосся, є придатком шкіри, тому стан цих трьох компонентів жіночої краси взаємопов’язаний.

Міцність нігтів – так само як і густота або товщина волосся, відтінок або пружність шкіри – доволі варіабельний параметр. Як правило, у здорових людей, які не мають будь-яких важких хронічних захворювань або очевидних порушень у харчуванні, питання зміцнення нігтів виникає нечасто. Втім, навіть абсолютне здоров’я і здоровий спосіб життя не гарантують того, що в один день вам не знадобляться вітаміни для нігтів — цілісність нігтьової пластини нерідко порушують дрібні, непомітні, але такі шкідливі побутові звички.

Крім манікюру

Дерматологи пропонують безліч варіантів рекомендацій для запобігання ламкості нігтів, і багато хто з них слід дотримуватися навіть в тому випадку, якщо ваші нігті можуть зрівнятися по міцності з алмазами.

  • Наприклад, роботу по дому потрібно виконувати лише в сухих гумових рукавичках, особливо якщо передбачається контакт з побутовою хімією: це вбереже від пошкоджень не тільки нігті, але і ніжну шкіру рук.
  • Також фахівці рекомендують регулярно використовувати креми і лосьйони, що містять ланолін або інші поживні пом’якшувальні інгредієнти — це особливо цінний порада, якщо вашою основною проблемою є сухість шкіри, оскільки вона, в більшості випадків, призводить до втрати структурної міцності нігтьової пластини.
  • Якщо ваша проблема — надмірно м’яка і гнучка нігтьова пластина, крім вищезазначених рекомендацій, дотримуйтесь ще однієї: використовуйте безацетонові засоби для видалення лаку для нігтів й час від часу зміцнюйте їх спеціальними лікувальними гель-лаками, що покращують структуру і міцність нігтів.

Дерматологи підкреслюють значущість вкрай делікатного поводження з нігтями, так як, в більшості випадків, воно допомагає запобігти порушенню цілісності нігтьової пластини або її розщеплення. Так що не використовуйте нігті, щоб відчепити кришку мобільного телефону або розкрити упаковку, і, можливо, ви не станете думати про те, які вам потрібно пити вітаміни для нігтів.

Якщо ж, поклавши руку на серце, ви зможете сказати, що виконуєте всі ці рекомендації, доглядаєте та плекаєте свої нігті, але вони відповідають вам чорною невдячністю, значить, настав час замислитися про дефіцит певних поживних речовин в організмі.

Вітаміни для нігтів: час замислитися…

Так, якщо у вас спостерігаються серйозні проблеми з нігтями (розшарування, розщеплення, сухість, деформації), які не проходять незважаючи на ретельний догляд, впору запідозрити гіповітаміноз. І хоча в наші дні серйозний дефіцит нутрієнтів зустрічається вкрай рідко, навіть незначна нестача деяких критично значущих вітамінів все ж може стати причиною цієї косметичної проблеми.

Також структурні зміни в нігтях можуть спровокувати деякі захворювання, включаючи інфекції, або ж прийом певних лікарських засобів. (До речі, з тих же причин організм може відчувати брак в деяких важливих вітамінах). Тому ключем до вирішення проблем з нігтями є постановка правильного діагнозу й встановлення справжньої причини їх виникнення. Так що варто звернутися до лікаря, перш ніж робити рішучі заходи щодо прийому ліків або проведення будь-яких процедур.

Вітаміни для нігтів: критично важливі

ЗЗавдання зміцнення нігтів обіцяють вирішити багато полівітамінних комплексів, але, на жаль, далеко не всі з них виконують свої обіцянки хоча б наполовину. Свою ефективність у поліпшенні стану нігтів достовірно продемонстрували тільки два компоненти — ретинол (вітамін А) і токоферол (вітамін Е).

Прийом вітаміну Е в поєднанні з вітаміном А гарантують підвищення ефективності цих двох природних антиоксидантів та допомагає швидше досягти покращення зовнішнього вигляду нігтів. Курс прийому цих двох вітамінів – натуральний, легкий і безпечний спосіб вирішення проблем з нігтями, а також з дефектами шкіри і волосся (акне, зморшки і випадання волосся). Тому на сьогоднішній день застосування вітамінів є обов’язковою умовою проведення раціональної комплексної терапії в дерматологічній практиці.

Вітаміни для нігтів: АЕвіт

Позитивний результат догляду за нігтями дозволить прискорити і закріпити курс прийому комбінованого препарату АЕвіт — надійного засобу на основі ретинолу і токоферолу, котрий випускає Київський вітамінний завод. Показаннями до застосування АЕвіта в дерматології та косметології з терапевтичною метою є захворювання і стани, які потребують тривалого введення великих доз вітаміну А в поєднанні з вітаміном Е. До таких належить підвищена ламкість нігтів, їх деформація та ін.

Особливістю препарату АЕвіт, яка забезпечує його високу ефективність, є те, що підібрані до складу вітаміни доповнюють і підсилюють дію один одного, забезпечуючи багатостороннє і поєднане дію. Склад АЕвіта ідеально збалансований: 1 капсула препарату містить 100 000 МО вітаміну А і 100,0 мг вітаміну Е, що повністю відповідає потребам організму в цих двох речовинах. АЕвіт приймають щодня всередину після їжі по 1 капсулі на добу протягом 30-40 днів. У випадку необхідності повторний курс терапії рекомендується проводити через 3-6 місяців.

Рекомендуем также ознакомиться с разделами:Реклама лекарственного средства. Перед применением необходимо обязательно проконсультироваться с врачем и ознакомиться с инструкцией. Р. У. МОЗ Украины № UA/7362/01/0 от 11.01.2018 №48.

Производитель: АО «Киевский витаминный завод». Украина, 04073, г. Киев, ул. Копыловская, 38

ТОРГОВАЯ МАРКА «АЕВИТ» ЯВЛЯЕТСЯ ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫМ ЗНАКОМ, ПРАВА НА ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОТОРОГО ПРИНАДЛЕЖАТ АО «КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД»