Чому випадає волосся | Аевит
Аевит → Волосы и ногти → Чому випадає волосся

Чому випадає волосся

Поняття «щаслива жінка» і «здорова жінка» завжди взаємопов’язані. Адже стан щастя безпосередньо залежить від того, наскільки жінка почуває себе красивою. Дійсно — щастя мати гарну посмішку, густе волосся, величні поставу і ходу. А ось це вже залежить від здоров’я організму в цілому і … від достатнього рівня певних вітамінів зокрема.

Вітаміни від випадіння волосся та для краси

Випадання волосся — проблема, з якою стикався кожен і кожна, ще нікого не залишала байдужим. Однак більшість з нас до цього критичного моменту залишалися байдужими до … потребам волосся. Тим часом, кожен день їх регулярно ушкоджують несприятливі екологічні фактори — сонце, вихлопні гази та інші токсини, якими насичене повітря мегаполісів. Ми не звертаємо уваги ні на хлоровану воду, яка руйнує кутикулу волосся зовні, ні на власну дієту, яка містить просто мізерну кількість вітамінів і мікроелементів, — а це все день за днем руйнує волосся зсередини. Логічно, що це неминуче призводить до проблеми випадіння волосся.

Дійсно, стан волосся може вважатися або ознакою здоров’я, або навпаки — тривожним симптомом, який сигналізує про серйозні проблеми в організмі. Ну, а їх інтенсивне випадання вже точно не можна сприйняти як норм – це сигнал про те, що організму критично не вистачає важливих вітамінів.

Не слід забувати і про те, що волосся — це придаток шкіри, так що дуже часто проблеми зі шкірою зокрема і здоров’ям в цілому можуть також бути пов’язані з їх випаданням. Так само, як сяючий рівний колір обличчя і блискуче густе волосся вказують на здоровий організм, який отримує необхідну кількість поживних речовин, так і суха запалена шкіра і ламке волосся свідчать про те, що організму не вистачає необхідних нутрієнтів, причому не вистачає катастрофічно… Тому при випаданні волосся або аналогічних станах, пов’язаних різноманітними косметичними недоліками, рекомендується приймати вітамінні добавки — вони допомагають швидко усунути всі дефекти, а також підтримувати красу шкіри та волосся.

Вітаміни від випадіння волосся — важливі і незамінні

Певні поживні речовини, або нутрієнти, можна «витягувати» з дієти, і в цілому це вважається ідеальним варіантом: організм отримує все необхідне природним чином, а людина навіть може не дбати про додаткові заходи профілактики. Тому постарайтеся, в першу чергу, наповнити свою дієту вітамінами. Плануючи раціон, слід віддавати перевагу натуральним продуктам, які пройшли мінімальну обробку. Наприклад, хліб з висівками набагато корисніший солодких булочок, стейк з яловичини, що ви приготували власноруч, також напевно принесе більше користі, аніж ковбаса. Також не слід спокушатися екзотичними овочами та фруктами, які добиралися до прилавка місяцями – буде набагато краще віддати перевагу сезонним, які можна купувати на ринку у перевірених фермерів.

Однак при серйозній проблемі випадіння волосся корекції раціону може не вистачити. По-перше, в наші дні досить проблематично знайти продукти, що містять необхідні концентрації важливих нутрієнтів (в цьому винна переважно несприятлива екологічна обстановка). По-друге, випадання волосся свідчить вже про критичний дефіцит вітамінів, тому заповнити їх належний рівень в організмі, просто поїдаючи моркву на сніданок і гарбуз на вечерю, навряд чи вдасться.

Варто врахувати …

… Що при інфекційних захворюваннях, хронічних захворюваннях органів травного тракту, органів дихання, печінки, нирок, а також при призначенні антибіотиків та деяких інших препаратів з розряду «важкої артилерії», організм потребує більше вітамінів.

У таких ситуаціях на допомогу приходять комбіновані вітамінні препарати, які підтримують організм в скрутну хвилину, забезпечуючи його найбільш важливими вітамінами: токоферолом (Е) і ретинолом (А).

Вітаміни від випадіння волосся: здоровий дует

Вітамін А — ретинол — бере участь у багатьох метаболічних процесах і діє як потужний засіб, що регулює утворення секрету сальних залоз. Таким чином, ретинол зменшує синтез шкірного сала та знижує ризик виникнення лупи. Вітамін А також має антиоксидантні властивості, які допомагають відновити пошкоджені волосяні фолікули і запобігають кисневе голодування тканин, що, в свою чергу, запобігає випаданню і стимулює ріст здорового волосся.

Вітамін Е — ще один ефективний антиоксидант, який допомагає поліпшити здоров’я волосся і шкіри голови, оскільки він стимулює кровообіг й тим самим активує волосяні фолікули, спонукаючи їх до зростання. Дослідження показують, що при прийомі токоферолу в належних дозах вражаючі результати можуть бути досягнуті менш ніж за чотири тижні. Він також глибоко живить волосся від коренів до кінчиків, допомагаючи їм стати більш здоровими і блискучими. А, за даними деяких інших досліджень, токоферол навіть запобігає передчасному посивінню.

Вітаміни від випадіння волосся: АЕвіт

Застосування комбінованого препарату АЕвіт як повноцінного доповнення до основного курсу лікування захворювань шкіри та її придатків дозволить щонайшвидше досягти терапевтичного ефекту і зупинити випадання волосся.

АЕвіт — комплекс з двох вітамінів, А і Е, який заслужив шану і повагу фахівців різних напрямків: терапевтів, що рекомендують цей засіб для підтримки здоров’я судин, неврологів, що призначають його при різних порушеннях трофіки тканин. Ну, а серед фахівців з лікування шкірних захворювань і представників суміжних спеціальностей АЕвіт цінують і знають просто все!

Щодо призначення капсул АЕвіт в дерматології і косметології, то цим препаратом лікують захворювання і стани, котрі вимагають тривалого застосування терапевтичних доз вітаміну А в поєднанні з вітаміном Е: випадання волосся, їх ламкість, порушення фази росту, зміни фактури, густоти та інших характеристик.

1 капсула препарату містить 100 000 МО вітаміну А і 100,0 мг вітаміну Е, що повністю відповідає потребам організму людини в цих двох незамінних речовинах. АЕвіт приймають щодня всередину після їжі по 1 капсулі на добу протягом 30-40 днів. При необхідності повторний курс терапії рекомендується проводити через 3-6 місяців.

Рекомендуем также ознакомиться с разделами:Реклама лекарственного средства. Перед применением необходимо обязательно проконсультироваться с врачем и ознакомиться с инструкцией. Р. У. МОЗ Украины № UA/7362/01/0 от 11.01.2018 №48.

Производитель: АО «Киевский витаминный завод». Украина, 04073, г. Киев, ул. Копыловская, 38

ТОРГОВАЯ МАРКА «АЕВИТ» ЯВЛЯЕТСЯ ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫМ ЗНАКОМ, ПРАВА НА ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОТОРОГО ПРИНАДЛЕЖАТ АО «КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД»