Що потрібно приймати, щоб мати здорове волосся | Аевит

Що потрібно приймати, щоб мати здорове волосся

Аевит → Волосы и ногти → Що потрібно приймати, щоб мати здорове волосся

Що потрібно приймати, щоб мати здорове волосся

Ніхто не буде заперечувати, що зовнішній вигляд шкіри – це показник здоров’я всього організму. І будь-яка проблема в цьому самому організмі відразу відбивається на шкірі обличчя: запаленням, лущенням, висипками прищиків … У деяких випадках ці прикрі явища минають. Але якщо вони вперто не проходять, значить, пора задуматися над тим, що ви можете зробити для свого здоров’я і обличчя. Так само, як шкіра, стан волосся – його густота, блиск, текстура — вважається достовірним показником нашого внутрішнього благополуччя.

Волосся — це придаток шкіри, саме тому його стан тісно пов’язаний з її здоров’ям. Волосяні фолікули і клітини кожної волосинки так само вимагають регулярного постачання ключовими поживними речовинами. А якщо їх не вистачає — починаються різноманітні проблеми. Трохи що не так — і волосся січеться, ламається, втрачає життєву силу, стає тьмяним, а то і трапляється випадає… Отже, які саме вітаміни потрібні нам для здорового — густого, блискучого та міцного — волосся?

Вітаміни для волосся: водорозчинні та швидкі

ВВітамін С, або аскорбінова кислота, сприяє виробленню колагену — білка, що зміцнює капіляри, які постачають в волосяні фолікули кисень. Вітамін С сприяє засвоєнню заліза. Саме з цієї причини продукти з високим вмістом вітаміну С рекомендується поєднувати з продуктами, багатими залізом. Вітамін С легко утилізується організмом, але, втім, його запаси настільки ж легко відновлюються за рахунок речовин, що організм отримує з раціону. Кращі джерела аскорбінової кислоти: яблука, цитрусові фрукти, ягоди аґрусу, чорниця, полуниця і суниця, броколі, ківі.

Другий важливий водорозчинний вітамін, що підтримує здоров’я волосся — вітамін В5, або пантотенова кислота. Ця речовина бере участь в метаболізмі жирних кислот, а також опосередковано впливає на пігментацію, тому іноді ранню сивину пов’язують з браком вітаміну В5. Основними джерелами пантотенової кислоти є яловичина (печінка, нирки), риба, яйця, молоко і молочні продукти, боби, злаки і пивні дріжджі.

Третій — вітамін Н, або біотин. Він відповідає за клітинний обмін, зокрема, за поставку сірки в клітини організму. Цей мінерал незамінний для здоров’я кісток, шкіри, нігтів і волосся. Саме тому його іноді ще називають вітаміном краси. Без біотину просто неможливо зберегти здоровий зовнішній вигляд. Біотин можна отримати з таких продуктів, як яйця, молоко, субпродукти, деякі горіхи і гриби.

Вітаміни для волосся: чому не вистачає?

Здавалося б, вирішити проблеми зі станом волосся досить просто — потрібно всього лише трішки відкоригувати склад меню. Однак це легко втілити в життя лише на перший погляд. Згадайте, скільки разів ви обіцяли собі, фактично клялися, що забудете про існування солодощів. Друга проблема полягає вже в самих продуктах, вірніше, в їхній якості: зазвичай, в них апріорі бракує поживних речовин.

Втім, дефіцит водорозчинних вітамінів не настільки катастрофічно позначається на стані волосся. Справа в тому, що нестача таких поживних речовин легко і швидко відновлюється з дієти. А от дефіцит жиророзчинних вітамінів, рівень яких заповнити не настільки просто, може призвести до більш серйозних наслідків – особливо двох з них.

Вітаміни для волосся – ефективні та незамінні

Вітамін А, або ретинол, необхідний, оскільки він допомагає регулювати вироблення шкірного сала. Шкірне сало – це масна речовина, яка синтезується сальними залозами й виконує низку важливих функцій. У нормі воно захищає кутикулу волосся й виконує роботу природного кондиціонера (пом’якшувача) та забезпечує здоров’я шкіри голови. Без достатньої кількості шкірного сала ми можемо страждати від проблеми сухого, ламкого і тьмяного волосся, а в серйозних випадках нам почне дошкуляти свербіж волосистої частини шкіри голови і стан, подібний до лупи.

Також вітамін А має велике значення для здоров’я волосся, оскільки регулює швидкість утворення нових клітин шкіри. В умовах їх надлишку ми будемо страждати від сильного лущення шкіри і свербежу, при їх нестачі волосся залишаться беззахисними або навіть почне випадати.

Щоб наш організм і, зокрема, волосся отримували достатньо вітаміну А, в дієту потрібно ввести продукти тваринного походження (рибу, яйця, м’ясо, субпродукти), а також помаранчеві, жовті і червоні овочі, які відрізняються високим вмістом бета-каротину (попередника, з якого в організмі синтезується вітамін А). Для цього ідеально підходять морква, гарбуз, дині, персики, абрикоси, помідори та солодкий перець.

Не менш важливий для здоров’я і краси волосся вітамін Е, він же токоферол, — потужний антиоксидант, що захищає клітини і зберігається в них генетичний матеріал від пошкоджень. Токоферол сприяє гарному кровопостачанню і покращує живлення волосяних фолікулів, тим самим він зміцнює волосся та стимулює їх ріст. Продукти, багаті вітаміном Е: різноманітні насіння і горіхи, олія зародків пшениці, авокадо. Постарайтеся включити їх до складу своєї збалансованої дієти.

Вітаміни для волосся: краще з протеїнами і жирами

Застосування вітамінів А і Е є обов’язковою умовою проведення ефективної комплексної терапії при виникненні проблем, пов’язаних з порушенням росту волосся або його випадінням. Щоб забезпечити кращий захист для свого волосся, усунути подібні проблеми або навіть запобігти їх, можна пройти курс прийому вітамінного комплексу АЕвіт, який містить фізіологічні дози найцінніших вітамінів — ретинолу і токоферолу.

1 капсула препарату містить 100 000 МО вітаміну А і 100,0 мг вітаміну Е, що повною мірою компенсує дефіцит організму в цих двох незамінних поживних речовинах. АЕвіт приймають щодня всередину після їжі по 1 капсулі на добу протягом 30-40 днів. У випадку необхідності повторний курс терапії рекомендується проводити через 3-6 м

Рекомендуем также ознакомиться с разделами:



Реклама лекарственного средства. Перед применением необходимо обязательно проконсультироваться с врачем и ознакомиться с инструкцией. Р. У. МОЗ Украины № UA/7362/01/0 от 11.01.2018 №48.

Производитель: АО «Киевский витаминный завод». Украина, 04073, г. Киев, ул. Копыловская, 38

ТОРГОВАЯ МАРКА «АЕВИТ» ЯВЛЯЕТСЯ ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫМ ЗНАКОМ, ПРАВА НА ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОТОРОГО ПРИНАДЛЕЖАТ АО «КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД»