Самий вірний захисник обличчя | Аевит
Аевит → О витаминах → Самий вірний захисник обличчя

Самий вірний захисник обличчя

Вітамін Е, або токоферол, відноситься до класу жиророзчинних, і вважається важливою поживною речовиною, котра необхідна людині для нормального функціонування багатьох органів. Також він працює як антиоксидант — допомагає уповільнити процеси пошкодження клітин і ДНК вільними радикалами.

Це поживна речовина, яку можна отримати з продуктів, таких як рослинні олії, м’ясо (субпродукти), яйця тощо. Крім того, випускають препарати та дієтичні добавки на основі вітаміну Е, які можна використовувати для корекції різноманітних порушень в роботі організму – зазвичай, їх застосовують у складі комплексної терапії.

Вітамін Е: допомога при всіх хворобах

Вітамін Е використовується в медицині для комплексного лікування і профілактики захворювань серця та судин, в тому числі – у випадку підвищеного артеріального тиску. Вітамін Е також використовується для лікування діабету і його ускладнень, для профілактики деяких форм раку (легень і порожнини рота у курців; прямої кишки і шлунку, передміхурової залози, підшлункової залози).

Деякі люди використовують вітамін Е при захворюваннях головного мозку і нервової системи, в тому числі при різних формах деменції, хвороби Паркінсона. Цей нутрієнт застосовують, щоб зняти нічні судоми, синдром неспокійних ніг, а також для лікування епілепсії (поряд з іншими препаратами). Вітамін Е також використовується для полегшення симптомів інших розладів, пов’язаних з ураженням нервів і м’язів. Токоферол застосовується також для підвищення фізичної витривалості, рівня енергії, а також для зменшення пошкодження м’язів після фізичних навантажень.

Жінки вдаються до допомоги вітаміну Е для профілактики ускладнень під час вагітності, щоб полегшити передменструальний синдром і зменшити такі симптоми, як тривожність і депресія. Вітамін Е призначається при болісних менструаціях, клімактеричному синдромі (наприклад, щоб зменшити припливи).

Вітамін Е нерідко включають до складу комплексної терапії виразкової хвороби, катаракти, астми, респіраторних інфекцій, різних шкірних захворювань, муковісцидозу, безпліддя, статевого безсилля, синдрому хронічної втоми тощо. Іноді вітамін Е використовується для зниження проявів небажаних побічних дій від деяких медичних процедур (гемодіаліз, радіотерапія). Він також використовується для зменшення небажаних побічних ефектів після прийому лікарських засобів, наприклад, таких як випадання волосся у людей, які приймають доксорубіцин, або пошкодження легенів у людей, які приймають аміодарон. Він же знижує нейротоксичність хіміотерапії, зокрема, прийом токоферолу під час проходження лікування цисплатином знижує ризик пошкоджень нервів.

Вітамін Е: терапевтичний потенціал

Можливо, незабаром спектр показань для токоферолу в офіційній медицині розшириться: наукові дослідження показали, що вітамін Е може полегшувати лікування або хоча б симптоми багатьох інших патологій.

  • Рак сечового міхура. Прийом в дозі 200 МО вітаміну Е протягом більше 10 років статистично пов’язаний зі зниженням смерті від раку сечового міхура.
  • Чоловіче безпліддя. Покращує шанси на батьківство у чоловіків з різноманітними проблемами фертильності.
  • Жирова хвороба печінки: допомагає зменшити симптоми гепатозу.
  • Ревматоїдний артрит. Вітамін Е в комплексі зі стандартним лікуванням сприяв зниженню симптомів хвороби у пацієнтів з цим аутоімунним захворюванням.
  • Відновлення після лазерної хірургії очей. Одночасний прийом всередину вітаміну Е разом з вітаміном А прискорював відновлення у пацієнтів після перенесеної лазерної хірургії очей.

Крім цього, дослідження показують, що підвищене споживання вітаміну Е в раціоні пов’язано з поліпшенням фізичної працездатності та сили м’язів у людей похилого віку.

Ризик дефіциту вітаміну Е

Дефіцит вітаміну Е спостерігається відносно рідко, але може виникнути у людей з певними генетичними порушеннями чи дуже низькою масою тіла (наприклад, у недоношених дітей). Проте, брак вітаміну Е дуже небезпечний, що цілком зрозуміло, якщо врахувати всі його численні функції, які він виконує в нашому організмі. Стан гіповітамінозу Е слід запідозрити, в першу чергу, при раптових, безпідставних на перший погляд, неврологічних і офтальмологічних порушеннях.

Профілактика і лікування дефіциту вітаміну Е: АЕвіт

При нестачі вітаміну Е в організмі, при загрозі розвитку його дефіциту або при станах підвищеної потреби організму в цьому нутрієнті, а також в деяких випадках при комплексному лікуванні ряду станів і захворювань фахівці рекомендують приймати АЕвіт.

Препарат АЕвіт — комбінований лікарський засіб на основі ретинолу і токоферолу, котрий випускається в формі капсул для перорального застосування. Кожна капсула містить добові дози ретинолу і токоферолу (вітаміну Е): таке поєднання забезпечує синергічну дію і оптимальну біодоступність препарату.

1 капсула препарату містить 100 000 МО вітаміну А і 100,0 мг вітаміну Е, що повністю відповідає потребам організму в цих двох незамінних речовинах.

АЕвіт приймають щодня всередину після їжі по 1 капсулі на добу протягом 30-40 днів. При необхідності повторний курс терапії рекомендується проводити через 3-6 місяців.

Рекомендуем также ознакомиться с разделами:



Реклама лекарственного средства. Перед применением необходимо обязательно проконсультироваться с врачем и ознакомиться с инструкцией. Р. У. МОЗ Украины № UA/7362/01/0 от 11.01.2018 №48.

Производитель: АО «Киевский витаминный завод». Украина, 04073, г. Киев, ул. Копыловская, 38

ТОРГОВАЯ МАРКА «АЕВИТ» ЯВЛЯЕТСЯ ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫМ ЗНАКОМ, ПРАВА НА ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОТОРОГО ПРИНАДЛЕЖАТ АО «КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД»