Роль вітамінів в нашому житті. Важливі факти | Аевит

Роль вітамінів в нашому житті. Важливі факти

Аевит → О витаминах → Роль вітамінів в нашому житті. Важливі факти

Роль вітамінів в нашому житті. Важливі факти

«Лікування вітамінами» … «Терапія вітамінами» … На перший погляд такі словосполучення звучать легковажно, ну точно вже не так, як «антибіотикотерапія» або «лікування антидепресантами». Однак це тільки на перший погляд: на відміну від лікарських молекул, ці важливі та незамінні поживні речовини потрібні нашому організму за будь-яких обставин – на відміну від тих же антибіотиків та антидепресанітв. Та й, власне, сама потреба в лікуванні вітамінами виникає у нас аж ніяк не на порожньому місці …

Чому актуальне лікування вітамінами?

Вітаміни відносять до незамінних поживних речовин (нутрієнтів). Це означає, що в нашому організмі вони (зазвичай) не синтезуються. За задумом самої природи вони повинні надходити в наш організм ззовні, разом з продуктами харчування. Ось тільки забезпечити необхідну дозу вітамінів за допомогою дієти, на жаль, завдання майже нездійсненне, причому незалежно від пори року: вітаміни в продуктах харчування нині не ті. Давайте проаналізуємо ряд ключових причин, які допоможуть зрозуміти, чому лікування вітамінами відноситься до розряду найбільш нагальних й актуальних проблем сучасності.

Роль вітамінів: критичні факти

1. Безсистемне харчування — одна з найбільш болючих проблем сучасності. Навіть цілком розсудливі люди деколи не в змозі розробити схему збалансованого раціону й з абсолютною точністю її дотримуватися.

2. Тим часом, в основному, за рахунок розвитку технологій, наші енерговитрати знизилися в 2-2,5 рази — ми не полюємо, не втікаємо від хижаків, одним словом, не докладаємо майже ніяких зусиль, щоб вижити. Відповідно, знизилася і наша потреба в їжі. Але тільки в калоріях! Потреба у вітамінах залишилася колишньою! Однак навіть в літньо-осінній період, багатий свіжими фруктами і овочами, задовольнити її зовсім не просто, а за довгі зимові місяці вітамінний ресурс остаточно виснажується. А до весни навіть самі насичені та корисні фрукти з овочами втрачають велику частку цінних поживних речовин.

3. Ще один корінь зла – розвиток хімічної промисловості. Використання пестицидів і гербіцидів значно полегшило працю фермерів. Для вирощування і виробництва сільськогосподарської продукції в світі все частіше застосовують потенційно токсичні сполуки. А хімікати, які широко використовуються сьогодні при вирощуванні фруктів і овочів, змінюють якісно-кількісний склад нутрієнтів, які, по ідеї, повинні містити всі дари природи, на гірше. Саме завдяки розвитку «хімії» сьогоднішнє яблуко кардинально відрізняється від яблука, яке росло в наших садах років 80 назад. Дійсно, «предки» сучасних продуктів містили вітамінів набагато більше. Так, наприклад, в яблуках концентрація заліза знизилася майже вдвічі, а вітаміну С — на 40%. У нинішніх апельсинах міститься в 10 разів менше бета-каротину — попередника найважливішого вітаміну А. (С мінералами ситуація йде приблизно так само: за приблизними підрахунками, в капусті вміст кальцію впав майже в 5 разів, фосфору — в 2 рази).

4. Не допомагають нам «наїстися вітамінів» і сучасні методи обробки продуктів, що застосовуються для продовження терміну зберігання їжі — консервуючі субстанції значно знижують в продуктах той запас корисних поживних речовин, яким їх обдарував грунт.

Решту вітамінів часто губить термічна обробка, тобто приготування їжі. Більш-менш лояльними в цьому відношенні вважаються запікання і відварювання, оскільки найбільше вітамінів руйнується при смаженні.

Лікування вітамінами: АЕвіт

На жаль, ми не можемо повернутися в минуле, щоб поласувати органічними вітамінізованими яблуками з морквою. Тому потрібно навчитися пристосовуватися до сучасних умов, в тому числі заповнювати дефіцит вітамінів тими способами, що доступні нам сьогодні. Але є і хороші новини: з урахуванням потреб сучасної людини та тенденцій нашого техногенного життя, фармакологи розробили спеціальні комплекси вітамінів, які найкращим чином підтримують психічне та фізичне здоров’я людини.

Йдеться про препарат АЕвіт – комплексу з двох найважливіших вітамінів А і Е, які виконують найважливіші ролі в життєдіяльності людського організму, забезпечуючи його бездоганне функціонування на органному і клітинному рівнях.

Вітамін А бере участь в безлічі біохімічних процесів організму людини як кофактор, зокрема:

  • необхідний для нормальної функції сітківки очей;
  • бере участь в процесі формування кісткової тканини;
  • важливий для репродуктивної функції та ембріонального розвитку;
  • задіяний в регуляції поділу і диференціації клітин поверхневого шару шкіри — епітелію.

Вітамін Е задіяний в ряді ферментних реакцій, і в цілому має не менш важливе значення для нашого організму:

  • діє як антиоксидант, нівелюючи шкоду від окислювальних реакцій;
  • забезпечує профілактику утворення вільних радикалів, які ушкоджують клітинні мембрани;
  • попереджає пошкодження ДНК;
  • незамінний для нормальної функції нервової та м’язової систем;
  • покращує капілярний кровообіг;
  • підвищує стійкість органів і тканин до кисневого голодування.

1 капсула препарату містить 100 000 МО вітаміну А і 100,0 мг вітаміну Е, що у повній мірі дозволяє організму подолати дефіцит цих двох незамінних речовин.

АЕвіт приймають щодня всередину після їжі по 1 капсулі на добу протягом 30-40 днів. У випадку необхідності повторний курс терапії рекомендується проводити через 3-6 місяців.  

Рекомендуем также ознакомиться с разделами:



Реклама лекарственного средства. Перед применением необходимо обязательно проконсультироваться с врачем и ознакомиться с инструкцией. Р. У. МОЗ Украины № UA/7362/01/0 от 11.01.2018 №48.

Производитель: АО «Киевский витаминный завод». Украина, 04073, г. Киев, ул. Копыловская, 38

ТОРГОВАЯ МАРКА «АЕВИТ» ЯВЛЯЕТСЯ ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫМ ЗНАКОМ, ПРАВА НА ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОТОРОГО ПРИНАДЛЕЖАТ АО «КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД»