Важливі факти про здорову шкіру | Аевит
Аевит → Волосы и ногти → Важливі факти про здорову шкіру

Важливі факти про здорову шкіру

Красива, а значить, здорова шкіра — мрія кожного, а особливо жінок та дівчат. Так, саме стан шкіри — візитна картка та надійний показник того, наскільки уважно ви до себе ставитеся. Шкіра є частиною тіла, яку неможливо заховати від оточуючих, і жодні тональні креми та інші косметичні засоби не в змозі приховати недоліки шкіри. Але є й гарна новина: існують ефективні способи і засоби, які допоможуть вам поліпшити стан шкіри і запобігти виникненню різноманітних проблем, наприклад таких поширених, як прищі.

Незважаючи на те, що самі по собі вугрі або прищі вкрай рідко відбиваються негативно на фізичному самопочутті людини, вони є причиною суттєвого психологічного дискомфорту й позбавляють людину впевненості в собі.  

Здорова шкіра – показник стану здоров’я організму

За станом шкіри можна визначити, чи все в порядку з організмом в цілому. А для того, щоб ваша шкіра світилася здоров’ям, необхідно дотримуватися таких простих правил.

Повноцінно та якісно відпочивати. Вислів «сон — це здоров’я» знає будь-хто, але чомусь не всі сприймають його серйозно. Тим не менше, організму та шкірі в тому числі потрібен якісний сон. Всі клітини нашого організму в процесі сну регенерують, а у клітин шкіри, в порівнянні з іншими клітинами, цей процес відбувається значно швидше. Тому відтворення нових клітин має відбуватися постійно. Якщо ви не висипаєтеся, то прошарки шкіри не змінюються новими, і з часом це призводить до виникнення сухості та лущення. Й коли в юності цей процес не дуже помітно, то в старшому віці недосипання дуже швидко дається взнаки.

Відмовитись від шкідливих звичок. Куріння і алкоголь для декого є способом самовираження, але вони безжалісні – по відношенню до організму та зокрема шкіри. Навіть правильний і регулярний догляд за шкірою не зможе вивести токсичні речовини, що містяться в тютюновому дим й руйнують колаген — білок, який забезпечує еластичність шкіри. Саме тому процес старіння у курців починається значно раніше.

Стежити за харчуванням. Щоб шкіра була здоровою, потрібно уважно ставитися до вибору продуктів харчування. Фаст-фуд, пристрасть до гострої, солоної та солодкої їжі деякий, доволі тривалий, час можуть ніяк себе не проявляти, але згодом обов’язково нагадають про себе.

Уникати стресів. Проблема практично всіх жителів великих міст — збудження нервової системи, що провокує синтез речовин, які уповільнюють циркуляцію крові, викликаючи тим самим кисневе голодування шкіри, а також вивільнення великої кількості вільних радикалів. Все це неминуче відображається на шкірі, викликаючи її передчасне старіння.

Приймайте ліки тільки тоді, коли існують показання. Пристрасть до самолікування нерідко може стати причиною виникнення ускладнень з боку різних органів, в тому числі шкіри. Наприклад, досить часто при лікуванні акне лікарі успішно використовують гормональні контрацептиви, і, в той же час, якщо жінка самостійно починає прийом протизаплідних засобів, то неприємним побічним ефектом може бути саме виникнення висипки через надмірний синтез шкірного сала.

Здорова шкіра: як досягти бажаного

Серед факторів, які чималою мірою впливають на здоров’я шкіри, є й такі, вплив яких можна нейтралізувати або зменшити. Правда, існують і такі, з впливом яких боротися фактично неможливо…

Ми добре усвідомлюємо, що для здоров’я шкіри та її сяючого вигляду необхідно постійно застосовувати належні косметичні засоби, наприклад поживні креми чи зволожуючі лосьйони. Однак, крім продуктів, які ми наносимо на шкіру, на її стан набагато більше впливає наша дієта – це, так би мовити, харчування шкіри зсередини. Зокрема безліч наукових досліджень звертають нашу увагу на те, що для абсолютного здоров’я клітинам шкіри необхідні вітаміни. Тому саме живлення шкіри зсередини – найкращий спосіб зберегти її здоров’я та молодість.

Вітаміни А та Е: найголовніше для краси та здоров’я шкіри

Для нормальної роботи усього організму, безумовно, важливі всі вітаміни, але якщо мова йде про шкіру, то особливе значення мають саме вітаміни А і Е.

Вітамін А (ретинол) не просто так займає перше місце в алфавіті вітамінів. Він необхідний організму для здійснення основних його функцій: підвищує імунітет, регулює синтез білків, нормалізує обмін речовин. Також вітамін А сповільнює процеси старіння, усуває пігментні плями і сухість шкіри, сприяє відновленню шкіри при запаленнях, сонячних опіках, прискорює оновлення клітин епітелію, знижує ризик приєднання інфекцій тощо. Крім цього, вітамін А вважається потужним антиоксидантом – він ефективно нейтралізує вплив токсинів із забрудненого повітря, й незамінний при стресах і хворобах, які знижують запас цього вітаміну в організмі.

Вітамін Е (α-токоферол), в свою чергу, також має цілу низку позитивних властивостей. Він покращує транспорт кисню до тканин і стан судин, виявляє антиоксидантний та імуномодулюючий ефекти. Вітамін Е застосовують при хворобах волосся і нігтів, сухість шкіри, а також для омолодження шкіри.

Завдяки своїм властивостям, вітаміни А і Е активно використовуються в багатьох косметичних засобах, але, на думку вчених, місцево вітаміни засвоїтися не здатні, і тому необхідно їх ввести у загальний обмін речовин.

Вітамін А (ретинол) належить до жиророзчинних вітамінів, і щоб травний тракт його засвоїв, необхідно обов’язкову присутність жирів. У натуральному вигляді вітамін А міститься в печінці риб, субпродуктах, сметані, вершковому маслі, сирі тощо. Аби забезпечити організм необхідною добовою дозою ретинолу, дорослій людині необхідно вживати до 800 грамів сиру або до 200 грамів яловичої печінки щодня. Тому отримати необхідну дозу вітаміну А з харчових продуктів практично неможливі. Саме з цих міркувань цей ретинол рекомендовано приймати в комплексі з вітаміном Е, який сприяє його засвоєнню. Вітамін E міститься в маслинах, шпинаті, спаржі, рослинних оліях, горіхах і т.д. Але, як і у випадку з вітаміном А, отримати необхідну кількість вітаміну Е тільки з харчових продуктів дуже складно.

Тому фахівці Київського вітамінного заводу розробили комбінований вітамінний препарат АЕвіт, в складі якого – ретинолу пальмітат (природна сполука, яка оптимально засвоюється в кишечнику) й токоферолу ацетат. АЕвіт зарекомендував себе як препарат, який успішно застосовують для:

  • Профілактики та комплексного лікування хвороб шкіри (псоріаз, атопічний дерматит, екзема);
  • Стимуляції процесів регенерації;
  • Відновлення капілярного кровообігу;
  • Поліпшення проникності судин і транспорту кисню до тканин.

АЕвіт випускається у вигляді капсул і використовується для лікування дорослих і дітей старше 18 років. Схему прийому АЕвіта підбирає лікар, але, як правило, препарат призначається по 1 капсулі на добу, після їжі, протягом 30-40 днів. У випадку необхідності курс прийому АЕвіта можна повторити через 3-6 місяців.

Рекомендуем также ознакомиться с разделами:



Реклама лекарственного средства. Перед применением необходимо обязательно проконсультироваться с врачем и ознакомиться с инструкцией. Р. У. МОЗ Украины № UA/7362/01/0 от 11.01.2018 №48.

Производитель: АО «Киевский витаминный завод». Украина, 04073, г. Киев, ул. Копыловская, 38

ТОРГОВАЯ МАРКА «АЕВИТ» ЯВЛЯЕТСЯ ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫМ ЗНАКОМ, ПРАВА НА ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОТОРОГО ПРИНАДЛЕЖАТ АО «КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД»