Вітамінів мені! Коли нам особливо потрібні корисні речовини | Аевит

Вітамінів мені! Коли нам особливо потрібні корисні речовини

Аевит → О витаминах → Вітамінів мені! Коли нам особливо потрібні корисні речовини

Вітамінів мені! Коли нам особливо потрібні корисні речовини

Весна — сезон, який ми чекаємо понад усе. Звісно, нам його хочеться зустріти її бадьорими, красивими та енергійними. Та як на зло, організм реагує на наближення періоду «Ренесансу» втомою: зранку не піднятися з ліжка, та й весь день нас зморюють сонливість й астенія. Застуди та ГРВІ, на які взагалі-то щедрий осінньо-зимовий сезон, напривесні теж не поспішають сходити з арени бойових дій, додатково ослаблюючи нас і знижуючи життєвий тонус до нульової позначки … Дійсно: весна на порозі, однак сили практично у всіх раніше в занепаді. І виною тому — сумнозвісний весняний гіповітаміноз.

Вітаміни весною: перехідний період

Зрозуміло, що весна, перехідний період року, — аж ніяк не апогей розквіту сил для організму, і особливо для шкіри. Все ще холодно і вітряно, але часом світить сонце. Перепади температури висушують шкіру, вітер викликає лущення і роздратування, а ультрафіолет тим часом ушкоджує клітини епідермісу, провокуючи передчасне старіння шкіри. І якось навіть не хочеться доглядати за собою на тлі сезонного афективного розладу, який трапляється навесні чи не у кожного другого жителя нашої кліматичної зони.

Тим часом тануть вітаміни в продуктах, які кожного дня з’являються на нашому обідньому столі, стає все більш відчутним дефіцит цінних поживних речовин, котрий простежується втомою і апатією … Тим більше, що «замість» здорового раціону і щоденних прогулянок на свіжому повітрі ми навантажуємо свій організм і психіку масою всіляких обов’язків, переживаємо чимало стресів і підхоплюємо все більше застуд.
Що ж, занепад сил, перенапруження і зниження імунітету — закономірний і цілком передбачуваний результат весняного дефіциту вітамінів. І в жодному разі не варто його посилювати!

Вітаміни весною: дефіцит до авітамінозу доведе

Вітаміни — незамінні речовини, які в організмі не виробляються, а надходять в нього ззовні. Жоден з відомих на сьогоднішній день вітамінів не може замінити інший і виконувати його функції.

Відсутність будь-якого вітаміну в раціоні призводить до недостатнього утворення в організмі певних життєво необхідних метаболічних факторів, наприклад, ферментів, і, внаслідок цього, — до порушення певних ланок у обміні речовин. І коли спочатку розвивається недолік, або дефіцит вітамінів, далі, якщо його не усунути (за допомогою корекції дієти або прийому відповідних засобів), він переростає вже в гіповітаміноз — стан різкого зниження рівня певних вітамінів в організмі. Якщо ж не звертати уваги навіть на цей стан, з часом розвивається авітаміноз — дуже серйозна нестача одного або декількох вітамінів, яка вже призводить до небезпечних збоїв в роботі всього організму.

Вітаміни весною: чекаємо літа?

Багато що людей намагаються не звертати уваги на симптоми весняного гіповітамінозу: мовляв, влітку все надолужимо! Дійсно, з в цю пору року наш раціон кардинально змінюється — ми їмо в кілька разів більше овочів і фруктів.

Однак, на жаль, організм не насичується вітамінами в прямій пропорції. Насправді об’єм надходження в організм вітамінів не змінюється настільки радикально, як споживання дарів природи.

Справа в тому, що в наш час овочі і фрукти, навіть вирощені не в спартанських умовах теплиці, а в сонячному саду, все ж містять менше вітамінів і мікроелементів: несприятливі екологічні чинники на нашій планеті все більше виснажують грунт, і це, безсумнівно, позначається на поживній цінності продуктів. Крім цього, сезонні фрукти і овочі — не єдині важливі джерела вітамінів. До таких належать також інші групи продуктів харчування: яловичина, печінка, деякі крупи, молочні продукти, бобові … Тому взимку брак свіжої зелені більш-менш замінюється цими продуктами. Проте вони, на жаль, теж не відрізняються високою концентрацією необхідних вітамінів.

Особливі вітаміни, які найбільш необхідні нам весною

Навіть якщо організм відчуває брак хоча б одного вітаміну, це позначається на всіх аспектах його життєдіяльності та може негативно вплинути на нас, як у фізичному, так і в психічному відношенні. Так, серйозний дефіцит певних вітамінів часом призводить до ураження нервової системи, шкіри, слизових оболонок, порушення зору і роботи органів дихання, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, дисфункції ендокринної та імунної систем.

Найбільш небезпечним вважають дефіцит ретинолу та / або токоферолу — вітамінів А і Е. Кожен із зазначених жиророзчинних вітамінів по-своєму потрібен організму. Брак будь-якого з них (критичний, на щастя, трапляється нечасто) може призвести до дуже несприятливих наслідків для здоров’я.

АЕвіт: вітамінізуємося!

Важливо, щоб вітамінний комплекс для відновлення сил навесні містив найбільш важливі вітаміни і був збалансований. Це перше, на що потрібно звернути увагу при виборі препарату для відновлення запасу вітамінів після зими. Цим вимогам відповідає препарат АЕвіт, який містить добові дози двох найважливіших вітамінів — ретинолу пальмітату та токоферолу ацетату.

1 капсула препарату містить 100 000 МО вітаміну А і 100,0 мг вітаміну Е, що повністю відповідає потребам організму в цих двох незамінних речовинах.

1 капсула препарата содержит 100 000 МЕ витамина А и 100,0 мг витамина Е, что полностью соответствует потребностям организма в этих двух незаменимых веществах.

АЕвіт приймають щодня всередину після їжі по 1 капсулі на добу протягом 30-40 днів. При необхідності повторний курс терапії рекомендується проводити через 3-6 місяців.

Вітамінний комплекс АЕвіт зміцнює нервову й імунну системи організму і в цілому робить нас бадьорішими, а життя — яскравішим, більш насиченим та цікавим!

Рекомендуем также ознакомиться с разделами:



Реклама лекарственного средства. Перед применением необходимо обязательно проконсультироваться с врачем и ознакомиться с инструкцией. Р. У. МОЗ Украины № UA/7362/01/0 от 11.01.2018 №48.

Производитель: АО «Киевский витаминный завод». Украина, 04073, г. Киев, ул. Копыловская, 38

ТОРГОВАЯ МАРКА «АЕВИТ» ЯВЛЯЕТСЯ ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫМ ЗНАКОМ, ПРАВА НА ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОТОРОГО ПРИНАДЛЕЖАТ АО «КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД»