Акне | Аевит

Акне

Спекотне літо закінчилось, а у дерматологів і косметологів почався гарячий період. На прийом спішать засмаглі пацієнти, в яких почалися проблеми. Волосся вицвіло і почало ламатись, п’яти загрубіли, нігті стали ламкими, а шкіра стала сухою, з’явилися нові зморшки, щодня з’являється все більше вугрів.

Акне (іншими словами – вугрі) – достатньо складне захворювання, зумовлене багатьма факторами, в тому числі віковими особливостями, що викликає труднощі в тактиці лікування пацієнтів. Але нерідко самі пацієнти обтяжують перебіг акне, оскільки застосовують не зовсім медичні методи лікування. Одна з розповсюджених помилок щодо розуміння акне – це користь засмаги для шкіри. Тобто, чим більше засмаги, тим краще для шкіри.

Дійсно, одні пацієнти, що страждають на акне, після засмаги відмічають покращення стану шкіри, а інші бачать протилежне. Чому так трапляється? Цей парадокс пояснюється періодом перебування на сонці, або іншими словами інтенсивністю впливу ультрафіолетового опромінення. Справа в тому, що ультрафіолет в малих дозах надає бактерицидну дію, пригнічує функцію сальних залоз, стимулює мікроциркуляцію і прискорює регенерацію шкіри. Окрім того, він підвищує вироблення ендорфінів, тим самим подавляючи стресовий механізм утворення акне. В зв’язку з даними властивостями, ультрафіолетове опромінення використовується як фізіотерапевтична процедура при комплексному лікуванні акне, але проводяться такі процедури по чітко складеній методиці, в суворо обмеженій кількості, з урахуванням тяжкості перебігу захворювання, віку пацієнта та інших індивідуальних факторів.

Пляжну засмагу (сонячну чи в солярії) не можна вважати медично. Процедурою. І якщо ми говоримо про захворювання акне, то сонце скоріше ворог, ніж друг. Довготривала дія променів ультрафіолету приводить до послаблення імунітету шкіри, посиленого салоутворення, закупорки протоків сальних залоз, розширення судин, і, як результат, загострення чи погіршення перебігу захворювання, а примарне благополуччя виникає лише в результаті короткочасної бактерицидної дії і підсушування шкіри за рахунок пересихання і зневоднення соленою водою.

Прикро, звичайно, все літо просидіти в тіні, але багатьом пацієнтам з акне саме це й доведеться зробити. Щоб уникнути негативного впливу і зберегти здоров’я в період літнього відпочинку, уточніть свої уявлення про грамотні відносини з сонцем у свого дерматолога з індивідуальною корекцією лікувальної програми до і після інсоляції. При цьому підвищена увага має бути приділена поновленню після наслідку негативних дій агресивних факторів зовнішнього середовища на клітинному рівні, а саме антиоксидантному захисту всього організму. Ідеальна комбінація вітаміну А (ретинолу пальмітат) і вітаміну Е (токоферолу ацетат), які мають потужну антиоксидантну дію у боротьбі з вільними радикалами; будуть захищати і сприяти регенерації тканин організму, шкіри і слизових оболонок. Нехай літній відпочинок зміцнить Ваше здоров’я і гарний настрій!

Рекомендуєма ознайомитися з родзілами:Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно обов\'язково проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з інструкцією. Р.П. МОЗ України №UA/7362/01/0 від 11.01.2018 №48.

Виробник: АТ "Київський вітамінний завод". Україна, 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 38

ТОРГОВА МАРКА "АЕВІТ" Є ЗАРЕЄСТРОВАНИМ ЗНАКОМ, ПРАВА НА ВИКОРИСТАННЯ ЯКОГО НАЛЕЖАТЬ ПАТ "КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД"