Про користь АЕвіт | Аевит
Аевит → Наукові публікації → Про користь АЕвіт

Про користь АЕвіт

Восени і взимку наша шкіра старішає набагато швидше, ніж влітку – це науково обґрунтований факт. На одному квадратному сантиметрі нашої шкіри знаходиться три теплових рецептори і біля 20 холодних! Через це до морозу епідерміс сприйнятливий набагато сильніше, ніж до ультрафіолету. Низька температура – справжній стрес для шкіри. Під дією холоду в ній починають вироблятись сигнальні молекули – цитокіни, які підвищують чуттєвість шкіри і потовщують її, внаслідок чого вона стає більш грубою, товстою, набуває нездорового сірувато-землистого відтінку. Крім цього, зі зниженням температури повітря залози починають виробляти менше сала, що призводить до витончення захисного ліпідної мантії і зниження захисних функцій шкіри.

Перепади температури (переходи з тепла в холод) різко знижують здатність шкіри виробляти еластин, колаген і гіалуронову кислоту. Втрачаючи здатність до швидкого регенерування, вона починає червоніти, лущитися, з’являється свербіж. Додайте до цього підвищену сухість повітря в приміщеннях і мороз, які «випарюють» зі шкіри вологу, і ти зрозумієш, чого зима настільки жахлива.

Головне правило осені і зими: ми повинні особливо ретельно слідкувати і доглядати за своєю шкірою. Якщо ти по-справжньому піклуєшся про свою шкіру, то лише зовнішнього догляду буде недостатньо. Щоб шкіра і невід’ємні її додатки – волосся і нігті виглядали на всі 100, потрібен максимальний догляд, який включає не лише зовнішній догляд, а й внутрішнє живлення.

Намагайтеся пити якомога більше чистої води, щоб наситити шкірою вологою. Також наситьте організм вітамінами серед яких найбільш актуальними є вітамін А (ретинолу пальмітат) і вітамін Е (токоферолу ацетат). Комбінація цих вітамінів має потужну антиоксидантну дію, сприяє регенерації тканин організму, шкіри і слизових оболонок; стимулює вироблення колагенових еластичних волокон і фібробластів, що запобігає дії агресивних факторів зовнішнього середовища. Дотримуйтесь цих рекомендацій – і морози вашій шкірі не заподіють лиха.

Рекомендуєма ознайомитися з родзілами:Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно обов\'язково проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з інструкцією. Р.П. МОЗ України №UA/7362/01/0 від 11.01.2018 №48.

Виробник: АТ "Київський вітамінний завод". Україна, 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 38

ТОРГОВА МАРКА "АЕВІТ" Є ЗАРЕЄСТРОВАНИМ ЗНАКОМ, ПРАВА НА ВИКОРИСТАННЯ ЯКОГО НАЛЕЖАТЬ ПАТ "КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД"