Клінічна ефективність застосування препарату «АЕевіт» в комплексному лікуванні шкірних захворювань | Аевит

Клінічна ефективність застосування препарату «АЕевіт» в комплексному лікуванні шкірних захворювань

Аевит → Наукові публікації → Клінічна ефективність застосування препарату «АЕевіт» в комплексному лікуванні шкірних захворювань

Клінічна ефективність застосування препарату «АЕевіт» в комплексному лікуванні шкірних захворювань

Мета роботи — клінічне спостереження ефективності та проспективності застосування вітамінного препарату «АЕвіт®» до складу якого входять жиророзчинний вітамін А у формі ретинолу пальмітату (100 000 ОД) та вітамін Е у формі α-токоферолу ацетату (100 мг) для підвищення ефективності лікування алергодерматозів, шкірних захво- рювань з порушенням себорегуляції та кератинізації.

Матеріали та методи. Дослідження ґрунтуються на даних обстеження та лікування 131 хворого. В основній групі (n = 98) пацієнтам було призначено вітамінний комплекс «АЕвіт» у режимі 1 капсула 1 раз на добу, в контрольній групі (n = 33) — комплексне лікування без застосування вітамінних препаратів, до складу яких входять ретинолу пальмітат та/або токоферолу ацетат. Дослідження передбачало два візити пацієнта: скринінг, рандомізація (день 1-й), фінальний візит (день 21-й).

Результати та обговорення. Отримані результати дослідження в групі хворих на алергодерматози (атопічний дер- матит у підгострій та хронічній стадіях, екзема) свідчать про позитивну динаміку лікування на тлі перорального вживання препарату «АЕвіт», що виявляється в збільшенні вологості та еластичності шкіри, нормалізації кислот- ності шкіри до фізіологічних показників, що засвідчує поновлення водно-ліпідної захисної мантії шкіри, а змен- шення температури та еритеми в патологічних осередках вказує на зниження персистенції алергічного запалення в шкірі. Зменшення показників еозинофілів та базофілів — головних лейкоцитарних маркерів алергійної сенсибілі- зації організму засвідчує стабілізацію та контроль на рівні клітинного імунітету.

Результати дослідження в групі хворих з порушенням секреторної функції сальних залоз (акне, себорейний дерма- тит), у групі хворих з порушенням процесів ороговіння (псоріаз, фолікулярний кератоз, іхтіоз вульгарний, ксероз шкіри) та при червоному плоскому лишаю засвідчують позитивні результати комплексного лікування із застосу- ванням препарату «АЕвіт», на що вказують поліпшення показників корнеометрії, себуметрії, рН-метрії, мексаметрії, термометрії в динамічному спостереженні.

Висновки. Результати дослідження свідчать про доцільність використання препарату «АЕвіт®» у комплексному лікуванні дерматологічних захворювань як профільного вітамінного препарату.

Читати статтю

Рекомендуєма ознайомитися з родзілами:Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно обов\'язково проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з інструкцією. Р.П. МОЗ України №UA/7362/01/0 від 11.01.2018 №48.

Виробник: АТ "Київський вітамінний завод". Україна, 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 38

ТОРГОВА МАРКА "АЕВІТ" Є ЗАРЕЄСТРОВАНИМ ЗНАКОМ, ПРАВА НА ВИКОРИСТАННЯ ЯКОГО НАЛЕЖАТЬ ПАТ "КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД"