І зір поліпшить і сексуальне життя налагодить. Що потрібно знати про Вітамін А | Аевит

І зір поліпшить і сексуальне життя налагодить. Що потрібно знати про Вітамін А

Аевит → О витаминах → І зір поліпшить і сексуальне життя налагодить. Що потрібно знати про Вітамін А

І зір поліпшить і сексуальне життя налагодить. Що потрібно знати про Вітамін А

Вітамін А, він же ретинол, відноситься до класу жиророзчинних – цей нутрієнт потрібен нам для правильного розвитку і функціонування багатьох органів і систем. В першу чергу, він відповідає за роботу зору, стан шкіри, волосся і нігтів, функції імунної системи.

Цей важливий нутрієнт можна знайти в складі багатьох фруктів, овочів, яйцях, незбираному молоці, вершковому маслі, м’ясі (особливо в субпродуктах), а також в жирній морській рибі. Вітамін А також випускають в різних лікарських формах, які широко застосовуються з терапевтичними і профілактичними цілями при різних проблемах зі здоров’ям як у дітей, так і у дорослих.

Вітамін А: допомога при всіх хворобах

Традиційно ретинол пов’язують зі здоров’ям очей, високим імунітетом, а також красою шкіри та її придатків (тобто волосся і нігтів). Однак насправді спектр «повноважень» цієї поживної речовини значно ширший — його додають в різні комплексні схеми терапії. Вітамін А використовують як для запобігання гіповітамінозу, так і в ролі добавки при різних захворюваннях або з метою їх профілактики.

  • Багато людей використовують вітамін А для покращення зору чи у складі терапії офтальмологічних захворювань, у тому числі, пов’язаних з віком, а також глаукомі та катаракті.
  • Для лікування дерматологічних захворювань, в тому числі акне, екземи, псоріазу, ран, опіків, фолікулярного кератозу, іхтіозу, деяких форм лишаїв.
  • Для зниження ризику розвитку ускладнень при інфекціях, в тому числі таких серйозних, як малярія, ВІЛ, дизентерія, кір тощо.
  • Жінки використовують вітамін А для полегшення менструального болю та щоб пом’якшити передменструальний синдром (ПМС).
  • Чоловіки застосовують вітамін А, щоб підвищити кількість сперматозоїдів.
  • Цей вітамін також використовується при шлунково-кишкових патологіях, хворобі Крона, захворюваннях нервової системи, ясен, підвищеній активності щитовидної залози, діабеті, анемії, алергії та ін.

Інші області застосування включають профілактику і лікування захворювань серцево-судинної системи, уповільнення процесів старіння та підвищення функцій імунної системи. Вітамін А також застосовується місцево (безпосередньо на шкіру) для поліпшення загоєння ран, зниження глибини зморшок, а також для захисту шкіри від пошкодження вільними радикалами.

Вітамін А: терапевтичний потенціал

В цілому, ретинол — дуже і дуже перспективний лікарський компонент, ефективність якого в даний час випробовують також у інших ситуаціях. Сьогодні проводяться наукові дослідження, де перевіряється потенційна ефективність вітаміну А при наступних захворюваннях (або для їх запобігання).

  • Відновлення після лазерної хірургії очей. Одночасний прийом вітаміну А разом з вітаміном Е всередину прискорює реабілітацію після лазерної хірургії очей.
  • Рак молочної залози. Результати деяких наукових робіт показали, що жінки з групи ризику (з сімейною історією раку молочної залози), які споживають підвищену кількість вітаміну А, меншою мірою схильні до розвитку цього захворювання.
  • Катаракта. Дослідження показують, що посилене споживання вітаміну А з їжею пов’язано з більш низьким ризиком розвитку катаракти.
  • Передракові ураження в порожнині рота (лейкоплакія). Прийом вітаміну А, як показують дані досліджень, ймовірно сприяє більш ефективному лікуванню передракових уражень в порожнині рота.

Ризик дефіциту вітаміну А

Важкий дефіцит вітаміну А розвивається досить рідко, але все ж він може мати місце у людей з недостатнім харчуванням (особливо поширений дефіцит ретинолу у жінок, що дотримуються так званих низькобілкових дієт) і деякими хронічними захворюваннями, серед яких: цукровий діабет, гіперфункція щитовидної залози, захворювання печінки.

Профілактика і лікування дефіциту вітаміну А: АЕвіт

При нестачі вітаміну А в організмі, а також при загрозі розвитку його дефіциту або при станах підвищеної потреби організму в цьому нутрієнті (наприклад, у період відновлення після захворювань, зниження імунітету та ін.), варто розглянути можливість проходження курсу препарату АЕвіт.

АЕвіт — комбінований лікарський засіб, який випускається в формі капсул для перорального застосування. Кожна капсула містить добові дози ретинолу і токоферолу (вітаміну Е), котрі підсилюють дію один одного і тим самим забезпечують оптимальну біодоступність препарату.

АЕвіт підвищує опірність організму до інфекційних захворювань, позитивно впливає на клітинний метаболізм і стимулює процеси регенерації в різних тканинах і органах.

Також АЕвіт проявляє виражену антиоксидантну активність, нормалізує обмін речовин, відновлює кровообіг, стабілізує стан епітелію судин йі підвищує стійкість тканин до кисневого голодування, тим самим сприяючи загальному оздоровленню організму.

1 капсула препарату містить 100 000 МО вітаміну А і 100,0 мг вітаміну Е, що повністю задовольняє потреби організму в цих двох незамінних речовинах.

АЕвіт приймають щодня всередину після їжі по 1 капсулі на добу протягом 30-40 днів. При необхідності повторний курс терапії рекомендується проводити через 3-6 місяців.

Рекомендуем также ознакомиться с разделами:Реклама лекарственного средства. Перед применением необходимо обязательно проконсультироваться с врачем и ознакомиться с инструкцией. Р. У. МОЗ Украины № UA/7362/01/0 от 11.01.2018 №48.

Производитель: АО «Киевский витаминный завод». Украина, 04073, г. Киев, ул. Копыловская, 38

ТОРГОВАЯ МАРКА «АЕВИТ» ЯВЛЯЕТСЯ ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫМ ЗНАКОМ, ПРАВА НА ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОТОРОГО ПРИНАДЛЕЖАТ АО «КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД»