Чому вітамін Е це помічник при всіх хворобах
Мабуть, найбільш швидкий та найбільш дієвий спосіб покращити стан шкіри обличчя — це трішки змінити спосіб життя: відкоригувати режим догляду, змінити раціон й… додати в нього трохи вітаміну Е. Втім, все потрібно робити поступово – читайте далі!
Вітамін Е для обличчя: догляд зсередини і зовні
Замучили проблеми зі шкірою на обличчі? Що ж, перш за все, слід згадати давній афоризм «Ми — те, що ми їмо» (так само так само, як і те, що ми п’ємо і чим ми дихаємо). Так що зайвий коктейль — і справді зайвий, не кажучи вже про сигарету. Зате салат зі свіжих сезонних овочів і шматочок запеченої форелі з базиліком на сніданок, безсумнівно, куди корисніше традиційного бутерброда з копченою ковбасою і шоколадного батончика на десерт.
У разі будь-яких проблем зі шкірою обличчя неодмінно проведіть ревізію своєї косметики — як по догляду, так і декоративної. І починайте пестити свою шкіру за допомогою грамотно підібраних засобів, призначених саме для вашого типу шкіри (в разі чого, їх вам допоможе вибрати косметолог).
Догляд повинен бути не тільки правильним, а й регулярним. Очищайте шкіру обличчя двічі в день — вранці і ввечері — водою комфортної температури. Й ніколи не вдавайтеся до допомоги мила, навіть якщо вважаєте свою шкіру дуже жирною. У цьому випадку просто підберіть креми з легкою текстурою. Також бажано відшукати на упаковці напис «non-comedogenic». Це означає, що такий засіб не провокує виникнення білих і чорних комедонів, вугрів і прищів.
Крім того, вам, швидше за все, будуть потрібні спеціальні косметичні засоби, розроблені для вирішення конкретних проблем зі шкірою — для усунення сухості, зниження запалень, позбавлення від прищів і т.д. Не варто захоплюватися рецептами з інтернету: сучасна лікувальна косметика куди ефективніше і безпечніше «надійних» рецептів прабабусь.
Якщо ви взялися за вирішення косметичних проблем всерйоз, паралельно задумайтеся про прийом спеціальних вітамінів: деякі з цих поживних речовин забезпечатьмагічне перетворення шкіри буквально за кілька тижнів!
Вітамін Е для обличчя: догляд зсередини й зовні
Як вже зрозуміло з назви цієї статті, для комплексного догляду за обличчям варто оптимізувати свій раціон додатковим курсовим прийомом вітаміну Е. І ось чому:
- Це потужний антиоксидант: він ефективно усуває пошкодження клітин дерми та епідермісу, викликані вільними радикалами.
- Вітамін Е також захищає від пошкоджень і мутацій ДНК, що містяться в ядрі клітин, тим самим забезпечуючи профілактику новоутворень.
Вільні радикали — шкідливі молекули кисню, які втрачають електрон, що робить їх нестійкими. Таким чином, ці нестабільні молекули взаємодіють з клітинами в організмі, що може привести до їх пошкодження. У міру того, як цей процес наростає, пошкоджені клітини можуть накопичуватися у великій кількості, що робить людину вразливою перед чинниками багатьох хвороб. Вільні радикали виникають в нашому організмі природним чином, але з тим, як ми старіємо, вони генеруються всередині нас з потрійною швидкістю. Крім цього, підвищену активність вільних радикалів може спровокувати вплив зовнішніх чинників, таких як тютюновий дим, озон, вихлопні гази та інші забруднювачі навколишнього середовища, ультрафіолетове випромінювання.
Антиоксиданти ж нейтралізують вільні радикали, жертвуючи відсутньою електроном на користь вільних радикалів, щоб стабілізувати їх і таким чином деактивувати. Антиоксиданти містяться в багатьох продуктах харчування, причому до їх класу відносяться деякі з вітамінів і мінералів. Один з найбільш ефективних антиоксидантів — це якраз вітамін Е, відомий під іншою назвою — токоферол. Його застосовують в медицині і в косметології в різних лікарських формах, як зовнішньо, так і внутрішньо, причому не тільки заради естетичних показань. Вітамін Е також допомагає організму при ряді інших проблем, наприклад, підвищує репродуктивну функцію, покращує роботу імунної системи і допомагає зберегти здоров’я судин.
Накопичено чимало наукових даних, які свідчать про те, що вітамін Е – потужний антиоксидант який допомагає при безлічі патологій, включаючи неврологічні порушення, безпліддя, пов’язану з віком втрату зору і навіть забезпечує профілактику деяких видів раку. А косметичні продукти, які містять вітамін Е, усувають пов’язані з віком ушкодження шкіри, в тому числі зморшки.
Безліччю досліджень доведено, що токоферол уповільнює окислювальні процеси, і тим самим гальмує процеси старіння. Крім цього, він ефективно усуває наслідки фотопошкодження шкіри, включаючи сонячні опіки. У ряді досліджень було показано, що прийом великих доз вітаміну Е в комплексі з аскорбіновою кислотою допомагає знизити запалення шкіри, що виникло після впливу ультрафіолетового випромінювання. Вітамін Е також широко використовується як інгредієнт, котрий допомагає прискорити загоєння шкіри після мікротріщин і більш масивних ушкоджень, знижуючи тим самим ризик формування шрамів та рубців.
Вітамін Е для обличчя: захисний комплекс, який загоює та омолоджує шкіру
Вітамін Е здатний принести для шкіри обличчя більше користі, якщо застосовувати його спільно з іншим відомим компонентом молодості — ретинолом, або вітаміном А. Його дія на шкіру не обмежується одним омолодженням. Ретинол ефективно знижує утворення шкірного сала, що дуже важливо в разі надмірної жирності шкіри, а також нормалізує процеси зроговіння епідермісу та стимулює проліферацію клітин, сприяючи тим самим активній регенерації шкіри.
Дует з вітаміну Е і ретинолу міститься в ефективному вітамінному комплексі АЕвіт, який підтвердив свою клінічну ефективність десятиліттями застосування в дерматологічній практиці. Капсули АЕвіт включають фізіологічні дози вітамінів Е і А, які сприяють одужанню практично при будь-яких захворюваннях шкіри, зокрема тих, що пов’язані з порушенням зроговіння, регуляції роботи сальних залоз і відновлення шкіри після пошкоджень.
1 капсула препарату містить 100 000 МО вітаміну А і 100,0 мг вітаміну Е, що повністю відповідає потребам організму в цих двох незамінних компонентах. АЕвіт приймають щодня всередину після їжі по 1 капсулі на добу протягом 30-40 днів. У випадку необхідності повторний курс терапії рекомендується проводити через 3-6 місяців.
Рекомендуем также ознакомиться с разделами: