Український виробник | Аевит

ГОЛОВНАПро АЕвіт → Український виробник


Український виробник

Київський вітамінний завод працює з 1944 р. Спочатку на ньому випускали вітамінно-сокові напої. У 1958-му тут вперше в СРСР почали виробляти синтетичний вітамін Е. Через майже півстоліття на підприємстві з’являється єдина в країні платформа із виготовлення желатинових капсул.

Зараз Київський вітамінний завод входить до ТОП-10 фармацевтичних компаній, що працюють на території України і орієнтується на велику аудиторію. Це підтверджує продуктовий портфель з більш, ніж 130 продуктів.  

У 2000 р. в Брюсселі виробництво було нагороджене міжнародним дипломом «Срібний дельфін» в номінації «Підприємство ХХІ століття». Займається благо чинністю, надає гуманітарну допомогу хворим на епілепсію, підліткам в сільських районах України, пологовим будинкам, жіночим консультаціям, підтримує професійні лікарські асоціації та спілки, пропагує відповідальне ставлення до здоров’я та навколишнього середовища.

Корпоративний лозунг компанії: «Якість без компромісів!». Від окреслює пріоритети у виробництві і політиці ставлення до клієнтів. Саме тому Київський вітамінний завод невпинно працює над підвищенням технічного рівня, пошуком нових технологій і застосовує лише якісну сировину.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ПАТ "Київський вітамінний завод"