АЕвіт зменшує запалення при захворюваннях шкіри | Аевит

АЕвіт зменшує запалення при захворюваннях шкіри


ГЛАВНАЯОб Аевите → АЕвіт знижує запалення при захворюваннях шкіри


АЕвіт знижує запалення при захворюваннях шкіри

Вітаміни А і Е – гаранти гарного стану шкіри. Перший – забезпечує нормальну зволоженість та оновлення клітин шкіри, прискорює процеси загоювання. Другий – зменшує активність вільних радикалів, молекул з відсутнім електроном, які у великих кількостях утворюються в тканинах шкіри внаслідок впливу ультрафіолету. Особливо це стосується обличчя, бо його тканинами одягу не захистиш. Шкода від дії вільних радикалів може варіювати від передчасного старіння до розвитку багатьох захворювань.

На сьогодні доставка вітамінів у шкіру здійснюється трьома способами: харчуванням, косметичними масками і вітамінними препаратами. Споживання вітамінізованої їжі і прийом вітамінних препаратів підтримують вітамінізацію шкіри зсередини. Вітамінні креми і маски (промислового чи власноручного виробництва) виконуються ту саму ж функцію ззовні. Очевидно, що оптимальний результат досягається у випадку, коли всі ці способи використовуються постійно.

Говорячи про вітамінні препарати, які підтримують і поновлюють здоров’я шкіри, хочеться окремо зупинитись на тандемі «вітамін А+вітамін Е», найважливішій для шкіри комбінації вітамінів. Разом вони посилюють загальний і місцевий імунний захист, стимулюють процеси загоєння і регенерації шкіри, протистоять запаленню, підвищують синтез речовин, необхідних для життєдіяльності шкіри, в тому числі колагенових волокон, відповідальних за пружність та еластичність шкіри, а також за опір дії травмуючим факторам, включаючи ультрафіолетове опромінення.

Крім того, вітаміни А і Е стимулюють розподіл і дозрівання епітеліальних клітин, одночасно гальмуючи процеси їх зроговіння, що перешкоджає лущенню і покращує зовнішній вигляд шкіри. Також ця комбінація вітамінів нормалізує процес виділення шкірного сала, що попереджає появу вугрів і дозволяє уникати надмірної жирності і сухості шкіри. І, нарешті (завдяки вітаміну Е), це поєднання вітамінів реалізує виражену антиоксидантну дію із захистом епітеліальних тканин від впливу вільних радикалів і чинників, що зумовлюють старіння.

Доставити комбінацію вітамінів А і Е до організму допомагають вітамінні препарати, наприклад, АЕвіт. Дозування вітамінів і форма, в якій вони входять до складу АЕвіт (ретинола пальмітат в дозі 100 тис. МО і токоферолу ацетат у дозі 100 мг.), забезпечують оптимальне засвоєння компонентів і максимально можливий лікувально-профілактичний ефект.

Комбінований вітамінний препарат АЕвіт випускається у формі капсул і використовується з різними медичними цілями дорослими людьми. В стандартній ситуації препарат призначається по 1 капсулі на добу, після їжі. Тривалість прийому – 30 – 40 днів. За необхідності курс прийому комбінованого вітамінного препарату АЕвіт можна повторити через 3 – 6 міс.

Рекомендуємо також ознайомитися з розділами:
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ПАТ "Київський вітамінний завод"