АЕвіт стимулює синтез колагену в організмі | Аевит

АЕвіт стимулює синтез колагену в організмі


ГОЛОВНАПро АЕвіт → АЕвіт стимулює синтез колагену в організмі


АЕвіт стимулює синтез колагену в організмі

Колаген – білок, основа сполучних тканин ссавців. Він виконує безліч функцій: захищає тканини від пошкоджень, формує форму органів, стимулює регенерацію клітин і утворення клітинних оболонок. Витратність колагену компенсується його синтезом в організмі. Але якщо в молодому віці синтез покриває всі витрати, то з 25 – 30 років починаються проблеми.

Перевірити свій рівень колагену просто, для цього достатньо помацати шкіру. Якщо вона пружна та еластична, значить, все чудово, якщо ж вона тонка і суха – організм виробляє його недостатньо. Це одна з ознак старіння. Зморшки з’являються якраз внаслідок «колагенового голодування».

Синтезу колагену заважає низка чинникывів: куріння, вживання алкоголю, стреси, неправильне харчування, ультрафіолетове опромінення і вроджені імунні захворювання.

Стимулювати вироблення колагену допоможе спеціальна дієта. Крупи, бобові, панцирні морепродукти, фрукти (особливо цитрусові), жовток яєць, буряк, редис, жирна риба (лосось, тріска), шпинат, капуста, усі види салату, кінза, червоний перець, вівсяні пластівці, гарбуз – must have для тих, хто хоче опанувати ситуацію.

Для тих, у кого немає часу складати меню на кожен день, придумали спеціальні вітамінні комплекси, наприклад, АЕвіт. Вітамін Е бере участь у формуванні колагенових та еластичних волокон міжклітинної речовини, захищає від передчасного старіння. А ретинол (вітамін А) стимулює утворення у шкірі колагену.  

Рекомендуємо також ознайомитися з розділами:
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ПАТ "Київський вітамінний завод"