АЕвіт покращує стан волосся і нігтів | Аевит

АЕвіт покращує стан волосся і нігтів


ГОЛОВНАПро АЕвіт → АЕвіт покращує стан волосся і нігтів


АЕвіт покращує стан волосся і нігтів

Косметичним засобам не під силу створити чудове волосся, якщо людський організм відчуває дефіцит вітамінів.

Вітамін А (ретинол) необхідний, оскільки він допомагає регулювати вироблення шкірного сала. Крім того, вітамін А важливий для здоров’я волосся тим, що регулює швидкість утворення нових клітин шкіри. За їхнього надлишку ми будемо страждати від сильного лущення шкіри і свербіння, за недостачі – волосся стане беззахисним або навіть почне випадати.

Щоб наш організм, зокрема, волосся отримував достатньо вітаміну А, до дієти потрібно включити продукти тваринного походження (рибу, яйця, м’ясо, субпродукти), а також овочі помаранчевого, жовтого і червоного кольорів, які вирізняються високим вмістом бета-каротину (саме з нього синтезується вітамін А). Для цього ідеально підходять морква, гарбуз, дині, персики, абрикоси, помідори і солодкий перець.

Не менш важливий для здоров’я і краси волосся вітамін Е (токоферол) – потужний антиоксидант, який захищає клітини та збережений в них генетичний матеріал від пошкоджень. Токоферол сприяє гарному кровопостачанню і покращує живлення волосяних фолікулів, тим самим від зміцнює волосся і стимулює їхній ріст. Продукти, багаті на вітамін Е: різноманітне насіння та горіхи, олія зародків пшениці, авокадо. Намагайтеся включити їх до складу своєї збалансованої дієти.

Якщо у вас спостерігаються серйозні проблеми з нігтями (розшарування, розщеплення, сухість, деформації), які не зникають навіть за умов ретельного догляду, час запідозрити гіповітаміноз. І хоча в наші дні серйозний дефіцит нутрієнтів зустрічається дуже рідко, навіть незначна нестача деяких критично важливих вітамінів все ж може стати причиною цієї косметичної проблеми.

Задачу укріплення нігтів обіцяють вирішити багато полівітамінних чи вітамінно-мінеральних комплексів, але, на жаль, далеко не всі з них виконують свої обіцянки хоча б наполовину. Свою ефективність в покращенні стану нігтів достовірно підтвердили лише два компоненти – ретинол (вітамін А) і токоферол (вітамін Е).

Прийом вітаміну Е в поєднанні з вітаміном А показав підвищення ефективності і допоміг швидше досягти покращення зовнішнього вигляду нігтів. Так що курс прийому цих двох вітамінів – легкий і безпечний спосіб вирішення проблем з нігтями, а також з дефектами шкіри і волосся (включаючи акне, зморшки і випадіння волосся). Тому на сьогоднішній день застосування вітамінів є обов’язковою умовою проведення раціональної комплексної терапії в дерматологічній практиці.

Щоб забезпечити кращий захист для свого волосся і нігтів, усунути або запобігти проблемам, пов’язаним з їхнім станом, можна пройти курс прийому вітамінного комплексу АЕвіт, який містить фізіологічні дози найцінніших вітамінів – ретинолу і токоферолу.

Рекомендуємо також ознайомитися з розділами:
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ПАТ "Київський вітамінний завод"