Про АЕвіт | Аевит

Про АЕвіт100 000 МЕ Ретинолу пальмітата + 100 мг Альфа-токоферолу ацетатаПро АЕвіт

АЕвіт – м’які желатинові капсули, в кожній з яких міститься добова доза вітамінів А (лікувальна, 100 000 МО) і Е (профілактична, 100 мг). Препарат допомагає при лікуванні ряду захворювань (псоріаз, червоний вовчак, пігментний ретиніт, облітеруючий ендартеріїт та ін.). Крім того, АЕвіт допомагає в «боротьбі» з прищами та зморшками, покращує стан нігтів та волосся..

7 причин почати приймати АЕвіт

АЕвіт стимулює синтез колагену в організмі

АЕвіт стимулює синтез колагену в організмі

1
Колаген – білок, основа сполучних тканин ссавців. Він виконує безліч функцій: захищає тканини від пошкоджень, формує форму органів, стимулює регенерацію клітин і утворення клітинних оболонок. Витратність колагену компенсується його синтезом в організмі. Але якщо в молодому віці синтез покриває всі витрати, то з 25 – 30 років починаються проблеми.

Детальніше

АЕвіт знижує запалення при захворюваннях шкіри

АЕвіт знижує запалення при захворюваннях шкіри

2
Вітаміни А і Е – гаранти гарного стану шкіри. Перший – забезпечує нормальну зволоженість та оновлення клітин шкіри, прискорює процеси загоювання. Другий – зменшує активність вільних радикалів, молекул з відсутнім електроном, які у великих кількостях утворюються в тканинах шкіри внаслідок впливу ультрафіолету.

Детальніше

АЕвіт покращує стан волосся і нігтів

АЕвіт покращує стан волосся і нігтів

3
Косметичним засобам не під силу створити чудове волосся, якщо людський організм відчуває дефіцит вітамінів. Вітамін А (ретинол) необхідний, оскільки він допомагає регулювати вироблення шкірного сала. Крім того, вітамін А важливий для здоров’я волосся тим, що регулює швидкість утворення нових клітин шкіри.

Детальніше

Український виробник

Український виробник

4
Зараз Київський вітамінний завод входить до ТОП-10 фармацевтичних компаній, що працюють на території України і орієнтується на велику аудиторію. Це підтверджує продуктовий портфель з більш, ніж 130 продуктів.

Детальніше

Зручна форму випуску

Зручна форму випуску

5
Для отримання потрібних вітамінів у продуктах необхідний обідній стіл. Одна маленька желатинова капсула АЕвіту на день включає в себе лікувальну дозу вітаміну А (100 000 МО) і профілактичну дозу вітаміну Е (100 мг). Її можна прийняти будь-де.

Детальніше

Поєднання вітамінів А і Е

Поєднання вітамінів А і Е

6
  • Вітамін Е захищає вітамін А від окислення
  • Вітамін Е допомагає організму краще засвоїти вітамін А
  • Вітамін А посилює дію вітаміну Е

Детальніше

Для лікування і профілактики

Для лікування і профілактики

7
Природними помічниками в намаганні уникнути всіх цих проблем, виступають жиророзчинні вітаміни А і Е, ретинол і токоферол. Так, наприклад, ретинол бере участь в окислювально-відновлювальних процесах, регулює синтез білків, функції клітинних і субклітинних мембран, обмін речовин і імунітет, а тому застосовується при лікуванні гнійничкових, ранових, опікових і трофічних уражень шкіри.

Детальніше

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ПАТ "Київський вітамінний завод"